عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اينکه مردم در اسفندماه افرادي را به مجلس بفرستند که دغدغه  آنها را داشته باشند، گفت: بايد در اسفندماه درست گام برداريم.برنامه دستخط اين هفته با حضور محمدباقر قاليباف شهردار اسبق تهران و عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام برگزار شد.وي در اين برنامه در پاسخ به اين سؤال که هدف از نامه نگاري هاي اخير شما درخصوص انتخابات آتي مجلس چيست و تلاش مي‌کنید تا يک گروه جديد فارغ از جريان اصولگرايي تشکيل دهيد يا اينکه يک هدف کلي دارید که با جواناني از هر قشر و هر فکر در کشور،  عرصه سياست را تکاني بدهید، گفت: واقعيت اين است که اگر تاريخ زندگي من را نگاه کنيد من هيچ‌گاه در زندگي خودم دلبستگي به جريانات سياسي به عنوان يک جريان حزبي نداشته‌ام.

کشکول عناوین مذهبي ، فرهنگي وی برنامه ,عضو ,يک ,نظام ,مصلحت ,تشخيص ,عضو مجمع ,تشخيص مصلحت ,مصلحت نظام ,مجمع تشخيص ,در اسفندماه ,مجمع تشخيص مصلحتمنبع

اصفهان

شب قدر

کسانیکه مذاکره با آمریکا را پیشنهاد میدهند توجه کنند

مسئولين کشور مشکل گراني را حل کنند و به داد مردم برسند

سايه سنگين عدم مديريت بر بي‌ثباتي بازار طلا

«تروريست» شخص ترامپ است

جایگاه و اهمیت شب قدر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروش سنگ آنتیک فروش انواع قرنیز،دیوارکوب،تاشو،و سایر ابزارآلات پایگاه اشعار مذهبی ریحانه الزهرا (س)هاله شایانفر تخفیف ویژه نمایندگی فروش تردمیل خانگی میرممد نماوا کلیپ1 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. ارزان تخفیف رایگان آسیاتک مشهد | نمایندگی رسمی آسیاتک در خراسان رضوی قیمت ریموت کنترل SAGA