هرکدام امزدهاکه بیشتروبهترمی تواننددرمجلس هم کارآمدترباشندوهم از انقلاب واصول انقلاب و منویات امام و رهبری معظم انقلاب بهتردفاع و پاسداری کنندونگذارندلوایحی نظیربرجام وfatf وبرخی طرحهاولوایح دیگرتصویب شودواقتصادمقاومتی راکه سالهاست رهبرمعظم انقلاب فرموده اندواقدام قابل توجهی نه دردولت ونه درمجلس انجام نشده را باوضع قوانین مناسب عملیاتی کنندوبانظارت دقیق (که متاسفانه امروزنظارت مجلس درضعیفترین وضعیت قراردارد)مقابل رانت خواری ها ، حقوق های نجومی ، تخلفات دولت از قوانین و.بایستندرای بدهید . مجلس دهم که ماههای آخرخودرامی گذراندمتخصص درامورپزشکی واقتصادو.کم ندارد پس چرا این وضعیت کشور است وچراتاکنون حدود۹۰نفرازنمایندگان فعلی صلاحیتشان تایید نشده و احتمالا برخی دیگرهم همین وضعیت راخواهندداشت برخی نامزدهای فعلی مجلس آینده رزومه بسیار قوی از جهت تخصص در علوم مختلف دارند ولی آیا این کافی است؟ وآیاشماتخصص در علوم ی رابرای مجلس تخصص نمی دانید؟مجلس هم اقتصاددان انقلابی ، هم جامعه شناس انقلابی ، هم رشته های دیگرعلمی و انقلابی وهم ت مدارانقلابی می خواهد من چندسال که تهران بودم مسئول اداره تحلیل و هدایت ی کل سپاه بودم آیا در شرایط امروز با وضعیت ی جهان ، منطقه غرب آسیا ونیزوضعیت ی داخل کشورمجلس نیازبه متخصص ی انقلابی ندارد؟

کشکول عناوین مذهبي ، فرهنگي وی ، ,ی ,مجلس ,انقلابی ,انقلاب ,وضعیت ,در علوم ,انقلابی ، ,، هم ,تخصص نمی ,نمی دانید؟مجلسمنبع

اصفهان

شب قدر

کسانیکه مذاکره با آمریکا را پیشنهاد میدهند توجه کنند

مسئولين کشور مشکل گراني را حل کنند و به داد مردم برسند

سايه سنگين عدم مديريت بر بي‌ثباتي بازار طلا

«تروريست» شخص ترامپ است

جایگاه و اهمیت شب قدر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

برترین خبرنامه تخصصی معماری و سازه سایت تخفیف گروهی گیلان |رشت|لاهیجان|انزلی خرید بهترین کاغذ دیواری های سه بعدی آپشن خودرو دانستنی های تازه پزشکی اجناس فوق العاده خريد شن و ماسه ارزان سرا دکتر سحر میرآبا، جراح-دندانپزشک دانلود سرا